• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Pracujemy w godzinach od 8-18 od poniedziałku do piątku.
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

  tel. 504 123 983

  i adresem mailowym:

  temporalis.pl@wp.pl
   Płatność online
   Szybkie płatności bankowe, płatności kartą i przelewem.

   karty płatnicze

   Sprzedaję na Allegro
   Na allegro mogą Państwo dokonać zakupu o około 10% drożej, niż w moim sklepie
   Logo serwisu allegro

   Oświetlenie

   Filtrowanie produktów
   Niestety nie znaleziono produktu!

   1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
   2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
   3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
   4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

   Profesjonalne oświetlenie akwariowe

   Sklep Krewecie.pl oferuje wysokiej jakości oświetlenie akwarium. Proponujemy różnego typu lampy, świetlówki, belki oraz żarówki o odmiennych rozmiarach i mocach, które sprawdzą się w dowolnego rodzaju domowych zbiornikach wodnych. Nasz asortyment obejmuje również dodatkowe akcesoria do żarówek, takie jak m.in. oprawki bryzgoszczelne, stateczniki do świetlówek czy żarniki. Posiadamy także na sprzedaż pokrywy LED-owe do akwarium oraz innego rodzaju akcesoria. Można zakupić u nas zarówno kompletne zestawy oświetleniowe, jak i poszczególne elementy. Oferujemy profesjonalne produkty w przystępnych cenach. W naszym sklepie właściwy sprzęt znajdzie osoba doświadczona, od lat zajmująca się hodowlą rybek i innych zwierzaków akwariowych, jak również amator akwarystyki, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tym pięknym hobby.

   Wybór oświetlenia do akwarium

   Umiejętnie dobrane oświetlenie to konieczny element wyposażenia każdego akwarium. Ryby do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania potrzebują właściwej ilości światła. Bierze ono udział w tworzeniu przez wodne rośliny tlenu, niezbędnego do życia ryb. Spełnia też rolę regulującą aktywność pokarmową rybek, a także czas przystąpienia przez nie do tarła. Dlatego też planując i wyposażając akwarium, należy wziąć pod uwagę dobrej jakości sprzęt oświetleniowy. Jego rola jest nieoceniona dla dobrego zdrowia, życia i aktywności wodnych zwierząt, a przy tym pełni również istotną funkcję wizualną. Przemyślane, odpowiednio dobrane oświetlenie w akwarium przyciąga uwagę, wpływa pozytywnie na wygląd całego zbiornika wodnego, rozświetla go i podkreśla we wnętrzu to, co najładniejsze. Oświetlenie można przymocować do szyby, pokrywy lub też nad samym otwartym akwarium. Do najczęściej wybieranych rodzajów oświetlenia akwariowego zalicza się belki oświetleniowe oraz lampki i świetlówki różnego typu. Coraz większą popularnością cieszą także lampki LED, przede wszystkim ze względu na długą żywotność oraz oszczędność energii. Decydując się na konkretne oświetlenie, przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę moc i barwę światła, którą chcemy uzyskać.

   Pomoc i doradztwo

   Kupując odpowiednie oświetlenie akwariowe, dobrze jest skorzystać z fachowej pomocy i porady specjalistów. Dlatego nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą Państwu w wyborze sprzętu oświetleniowego idealnie dopasowanego do danego akwarium pod względem jego wielkości i zamieszkujących je osobników. Jesteśmy dostępni dla Państwa telefonicznie lub mailowo.