• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Pracujemy w godzinach od 8-18 od poniedziałku do piątku.
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

  tel. 504 123 983

  i adresem mailowym:

  temporalis.pl@wp.pl
   Płatność online
   Szybkie płatności bankowe, płatności kartą i przelewem.

   karty płatnicze

   Sprzedaję na Allegro
   Na allegro mogą Państwo dokonać zakupu o około 10% drożej, niż w moim sklepie
   Logo serwisu allegro

   Akwaria i zestawy

   Sortuj wg:
   Domyślny
   Filtrowanie produktów
   ZESTAW AKWARIOWY SHRIMP SET SMART 16 litrów
   Szybki podgląd
   Zestaw akwariowy 16 litrów: 1) Akwarium 2) Filtr narożny jp-093  3) Lampka LED 5w 4) Przykrywka ...

   130,50 zł

   Zapytaj o produkt

   Produkt niedostępny

   ZESTAW AKWARIOWY SHRIMP SET SMART 10 litrów
   Szybki podgląd
   Zestaw akwariowy 10 litrów: 1) Akwarium 2) Filtr hj-111b  3) Lampka LED 5w 4) Przykrywka ATK-200D ...

   128,25 zł

   Zapytaj o produkt

   Produkt niedostępny

   Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

   Akwaria i całe zestawy akwariowe

   Akwarium to nie tylko część wnętrza i wystroju domu, lecz prawdziwa domowa oaza, kącik dzienny, przy któym możemy się zamyślić i wyciszyć. Wybór akwarium należy podjąć z rozwagą, uwzględniając warunki, jakie trzeba stworzyć zwierzętom akwariowym, na które się decydujemy. Mój sklep internetowy oferuje akwaria o różnych kształtach i objętościach, więc na pewno znajdziesz akwarium, którego potrzebujesz.
   Akwaria najczęściej wykonane są ze szkła float łączonego specjalnym silikonem akwariowym. Szkło float jest kruche i twarde, więc może zostać rozbite, ale trudno jest pozostawić zadrapania. Nie jest za to idealnie przejrzyste.Zostawia lekkie zielone smugi.
   Innym rodzajem szkła do budowy akwarium jest szkło opti white. Oferuje ono pełną przejrzystość, jednak jest znacznie mniej wytrzymałe na uderzenia i zarysowania. Jednak efekt wizualny jest na prawdę bardzo ładny. Woda w akwarium wygląda, jakby była zawieszona w powietrzu.
   Trzecim rodzajem budulca akwarium jest szkło akrylowe. Jest tanie, może przyjmować różne kształty. Jest bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Takie akwarium jest bardzo odporne na uderzenia, przez co mało prawdopodobne, żeby dziecko rozbiło jego ścianę. Jeśli już do tego dojdzie, to ściana nie rozpadnie się na kawałeczki, a raczej po prostu pęknie, co będzie zdecydowanie bardziej bezpieczne dla dzieci.
    
   Wybierając akwarium, należy wziąć pod uwagę, jaką chcemy w nim stworzyć faunę i florę, tj jakie chcemy mieć tam zwierzęta i jakimi roślinami chcemy je ozdobić. To ważne, ponieważ są zwierzęta, które potrzebują duże akwarium, a inne zwierzęta spokojnie mogą żyć w małym akwarium na np na biurku. Jedne zwierzęta są słodkowodne, a inne słonowodne. To wszystko jest bardzo ważne. Zatem na początek polecam dokładną lekturę internetu i dobór zwierząt, a potem dopiero przemyślane zakupy.
   W mojej ofercie jak zwykle znajdziecie najlepsze ceny, za produkty tej samej jakości. To wszystko dzięki temu, że mój sklep jest jednocześnie hurtownią.
   Akwaria i zestawy